Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Ürün Çekimi Nedir?

Ürün çekimi üretilen ürünlerin çeşitli ekipmanlar kullanılarak fotoğraflarının çekilmesi anlamına gelmektedir. Bu ekipmanlar fotoğraf makineleri, tripot, flaş, reflektör gibi gereçlerdir. Bir ürünün fotoğrafını çekmek çeşitli bilgisayar programlarının da kullanılmasını gerektirir. Bu programlar photoshop ya da rötüş programları gibi programlardır.

 Ürün çekimi ürünlerini özellikle internet üzerinden satmaya çalışan kişiler için oldukça önemlidir. İyi yapılmış bir ürün çekimi satışı arttırarak marka imajını geliştirir. Ürünün fotoğrafları çekildikten sonra üzerinde profesyonel düzeltmeler gerektiğinden satıcılar ürün çekimi yapabilecek işletmeler ile çalışmaktadır. Mersin de ürün çekimi yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak Mersin ürün çekimi denildiğinde aklınıza gelebilecek en profesyonel firmalardan biri Medyahors firmasıdır.

 İki bin on dokuz yılından beri hizmet vermektedir. Firma ürün çekimi yanında tasarım, içerik, marka danışmanlığı, reklam strateji alanlarında da hizmet sunmaktadır. Her ürün için sayısız çekim yapan firma içlerinden seçimler yaparak müşterileri için en uygun olanına karar vermektedir. Ürün çekimi yapılırken görsellerin aydınlık ve net çıkması ve ürünün doğru açılardan çekilmesi oldukça önemlidir. Medyahors tecrübeli ekibi ile tüm ayrıntılara dikkat ederek fazla efekt kullanmadan canlı modeller ile ürün çekimi yapmaktadır.

 Mükemmelliği amaç edinmiş firma için saat sınırlaması yoktur. Çekimler en iyi görüntü çıkana kadar devam edebilmektedir. Medyahors diğer çalışma alanlarında yakaladığı başarıyı ürün çekimi alanında da yakalamış tecrübeli ekibi ile profesyonel hizmet sunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Tanıtım Filmi Nedir? Mersin Tanıtım Filmi

 Tanıtım filmi bir kişi, kurum ya da ürün için yapılmaktadır. Hizmetleri, içerikleri konusunda bilgi vererek onu hedef kitleye ya da potansiyel kitleye ulaştırmaya çalışan video olarak çekilen filmlerdir. Bilgilendirme veya tanıtmak amaçlı yapılmaktadır. Tanıtım filmleri şirketler tarafından ürünlerin en iyi pazarlama aracı olarak görülmektedir. Bir ürün tanıtılabileceği gibi bir hizmet, bir web sitesi, bir firma, bir etkinlikte tanıtılmaktadır. Medyahors  mersin tanıtım filmi alanında hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Alanında profesyonel çalışmalara imza atmış olan firma yaptığı tanıtım filmleri ile müşterilerinin kazançlarını arttırmayı amaç edinmiştir. Tanıtım filmleri alanında da başarısı kanıtlamıştır.

 Drone çekimi Nedir? Mersin Drone Çekimi

 Drone adı verilen cihazlara bağlanan kameralarla havadan görüntü almaya drone çekimi adı verilmektedir. Drone çekimini tüm dizi çekimleri, reklam filmleri, klip çekimleri, tanıtım filmlerinde kullanabiliriz. Drone çekimleri ile çok farklı sahneler yakalamak mümkün olduğu gibi üç yüz altmış derece dönebilen dronlarla çekim genişliği de sağlamak kolaylaşmaktadır.

 Farklı çekimler yapabilmek adına dronlara farklı manevralar yaptırmak mümkün olmaktadır. Ancak tüm bunlar için profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Mersin drone çekimi  denildiğinde bu işi en profesyonel şekilde yapan Medyahors firması karşımıza çıkmaktadır. Firma tasarım, yazılım, prodüksiyon gibi alanlarda yakaladığı başarıyı bu alanda da göstermeyi başarmıştır. Medyahors firması ürününüzü ya da hizmetinizi yaptığı drone çekimleri ile en iyi tanıtabilecek firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Author avatar
Medyahors

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.