Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Mersin En İyi Reklam Ajansı Medyahors

Medyahors ile Markanızı Tetikleyin

Günümüzde teknolojinin gelişiminin de etkisiyle dijital alandaki çalışmalar ve hizmetler çok önemli hale gelmiştir. İnsanlar artık her neye ihtiyaç duyarsa duysun bu ihtiyacını dijital ortamdan gidermeyi tercih etmektedir. Yemek siparişi vermek, ihtiyaç duyduğu bir ürünü satın almak, otel rezervasyonu yapmak gibi konular başta olmak üzere daha pek çok konu için insanlar dijital ortama başvuruyor. İnsanların hemen her konuda interneti, dijital ortamı kullanması, markaları da bu konuya çok daha fazla önem vermeye sevk etmiştir.

Bugün dijital ortamda insanlara ulaşmayı başaran kurumsal markaların ve işletmelerin karlılık oranlarını çok ciddi seviyede arttırdığına tanık olmaktayız. Kurumsal marka ve işletmelerin dijital ortamda kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak için dijital pazarlama çalışmaları yürütülmektedir. Bu çalışmalar, markanın dijital ortamdaki gücünü arttırarak müşteri portföyünü genişletmesine yardımcı olmaktadır.

Dijital Pazarlama Nedir?

Pazarlama kavramının uzun yıllardır hayatımızda önemli bir yeri bulunmaktadır. Bir ürünü veya hizmeti en iyi şekilde insanlara tanıtmak şeklinde özetlenebilecek pazarlama kavramının bugün artık çağın gerekleri sonucunda dijital pazarlama adı altında bir alt alana sahip olduğunu söylemek mümkün. Dijital pazarlama, herhangi bir işletmenin veya markanın bir ürün ve hizmeti insanlara dijital ortamda en iyi şekilde tanıtmak için kullanılan yöntemlerin bir bütünüdür. Genel pazarlama yöntemlerine nazaran ciddi avantajları olduğu söylenilebilir.

Dijital pazarlamada herhangi bir ürün veya hizmet tanıtılırken o ürünle belli açıdan ilgi gösterecek kişilere ulaşmak mümkündür. Bunu bir örnek üzerinden açıklamaya çalışacak olursak: Siz bir ayakkabı satıcısısınız ve dijital ortamda ayakkabı satmak istiyorsunuz. Dijital pazarlama yöntemlerini kullanarak son zamanlarda ayakkabı konusunda dijital ortamda araştırma yapmış, ayakkabılara ilgi duyan kişilere ürününüzü tanıtabilirsiniz. Direkt hedef kitleye yönelik bir pazarlama yapacağınız için geri dönüş oranı da bir hayli yüksek olacaktır. Sonuç olarak daha düşük maliyetlerle daha çok insana ulaşmış olacaksınız.

Büyük, orta ve küçük ölçekli her işletmenin yüksek fayda sağlayabileceği dijital pazarlama, doğru yöntemler uygulanarak yürütülmesi gereken bir süreçtir. Doğru dijital pazarlama teknikleriyle sosyal medyada, mobil uygulamalarda ve arama motorlarında markanızın isminin bilinirliğini arttırabilirsiniz. Fakat doğru teknikler kullanılmadığı takdirde dijital pazarlamanın olumlu sonuçlar doğurması güçleşmektedir.

Marka Tetikçileri Medyahors ile Tanışın

Dijital pazarlama, kendi içerisinde pek çok farklı parametreye sahiptir. Bu parametrelerin her birine hâkim olmak, yapılacak pazarlamanın hızlı ve etkili sonuç vermesi bakımından çok önemlidir. Bu yüzden dijital pazarlamada başarıya ulaşmak için profesyonel dijital pazarlama ajanslarından destek alınmalıdır. Medyahors bu konuda tercih edebileceğiniz en başarılı ajanslardan biridir. Mersin’de dijital pazarlama başta olmak üzere birçok konuda halihazırda hizmet vermekte olan Medyahors; alanında tecrübeli, bilgi ve birikimi yüksek ekibiyle Türkiye genelinde ve Kıbrıs’ta hizmet vermektedir. Kendilerini marka tetikçileri olarak tanımlayan Medyahors ekibi, bir markanın daha çok insana ulaşıp tetiklenmesi için özgün fikirler üretir, ve bu fikirleri hızlıca hayata geçirir.

Medyahors Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor?

Mersin’de reklam ajansı olarak yoluna 2019’da başlayan Medyahors, hızlı şekilde büyüyerek bugün birçok alanda hizmet verir. Türkiye genelinde ve Kıbrıs’ta aktif şekilde hizmet vermektedir.

Dijital Pazarlama

Dijital ortamın hemen her noktasında müşterilerine çözümler üreten Medyahors, en büyük ziyaretçi portföyüne sahip. Sosyal medya platformlarını pazarlama yönünden aktif şekilde kullanarak müşterilerine yüksek geri dönüş sağlamaktadırlar. Mersin’de sosyal medya pazarlaması konusunda lider olan Medyahors, bu liderliğini tüm Türkiye’ye ve Kıbrıs’a da yansıtmaktadır. Sosyal medyanın yanı sıra dijital ortamda marka planlaması, yönetimi ve stratejileri konusunda da akılcı çözümler üreten ajansın internet sitelerinin arama motoru optimizasyonu (SEO) konusundaki taleplerine de yanıt verebilmektedir.

Tasarım ve Prodüksiyon

Bir marka ve işletme için çok önemli hususlar olan logo, ambalaj, proje ve internet sitesi tasarımı gibi alanlarda Medyahors, müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanında katalog, ürün, tanıtım filmi çekimi ve reklam yazarlığı gibi prodüksiyon alanlarında da ajanstan hizmet alabilirsiniz.

Yazılım

Dijital platformun görünen yüzüyle olduğu kadar görünmeyen yüzüyle de ilgilenen Medyahors; web tasarım çizimi, e-ticaret sitesi oluşturma, program ve mobil uygulama yazma gibi konularda en son teknolojilerden yararlanarak müşterilerine hizmet sunar.

Author avatar
Medyahors

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.