Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Dijital Dönüşüm

Sosyal medyada markanızın gücüne güç katmak için doğru iletişim dilini yakalayıp, düzenli kampanyalar kurgulayıp, reklam çıkışları ile markanızı hedef takipçi kitlenizle buluşturuyoruz. Sosyal medya ajansınız olarak, tüm süreçleri yönetiyor ve markanızı sosyal medyada en iyi şekilde konumlandırıyoruz. Zengin içeriklerle sosyal medya yönetiminizi yaparken, hazırladığımız aylık düzenli raporlama ile de markanızın sosyal medya üzerindeki performansını ölçümlüyor ve sizinle kritize ediyoruz.

SEO da detayın önemi çok büyük. Küçük danışmanlıkların yanı sıra daha detaylı analiz ve raporlamalar ile arama motorlarında ışık hızında yükselmenin ve var olmanın avantajlarını yaşamanızı sağlıyoruz.

Dijital Medya’da nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman sizleri güzel bir söz ile karşılayalım. “Başarmak doğru yerde başlamaktır”

Dijital de markanızı nasıl doruklara ulaştıracağınız hakkında danışmanlık veriyoruz. Veriler ile markanıza destek sağlıyoruz.

Google Ads, Facebook Business Manager, TikTok Business, Twitter Ads reklam araçları ile firmanızın dijital reklamlarını yönetiyor ve stratejiler üretiyoruz.

Bazen hatalar yapılıp veya bilinçsiz etkileşimlerden dolayı markanızın itibarı hem sosyal mecra şirketlerinin algoritmasında hem de kullanıcıların gözünde zedelenir. Dijital İtibar Yönetimi ile bu sorunların önüne geçiyor, tabir-i caizse markanızı direkten dönderiyoruz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.