Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Marka ve Firma Tanıtımı Nasıl Olmalı?

Marka Ve Firma Tanıtım

Günümüz de ürün tanıtımı ve bunun için gerekli olan birçok projeler bulunmakta. Tasarladığınız, ürettiğiniz veya bir aşamada olan ürünler için gerekli olan bazı tanıtım şeyleri lazım. Ürünlerin yeteri kadar pazara, piyasaya ulaşması için programlar, çekiler, broşürler, uygulamalar gibi gerekli olan ana unsurlar vardır. Bu işin ustası olan medyahors mersin 34.cadde üzerinde profesyonel hizmet vermektedir. Yaptığı birçok çeşitli iş ile bütün iş sahiplerinin destekçisi olarak konumlanmış haldedir. Her türlü hizmeti ve memnuniyeti bu firmada bulmanız mümkün 2019 yılından bu yana firmalara hizmet vermektedir.

 Medyahors Detaylı Bilgi

 Ekip 2019 yılından bu tarafa hizmet sağlamaktadır. Büyük birçok firmaya reklam, strateji, yazılım, içerik, tasarım ve marka danışmanlığı yapmaktadır. Adana ve Kıbrısta da hizmetini aynı zamanda sürdürmektedir. Mersin yazılım olarak önemli ölçüde orda bulunan firmalara katkı sağlamıştır. Marka tetikçileri ile takım halinde özgüvenli bir şekilde hizmet sürdürmektedirler. Deneyimli ve tecrübeli ekibi ile medyahors firmaların kurtarıcısı haline gelmiştir. Birçok bilindik marka tarafından da referans sahibi olan firma geniş yelpazede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 Dijital Kapsamlı Hizmetler

 Firmalara yapılan hizmetler olarak dijital dönüşüm unsuru çerçevesin de sosyal medya, seo, dijital medya planlama, dijital marka yönetimi, dijital pazarlama stratejileri, dijital ihbar yönetimi. Birçok hizmet bu konu sağlanmaktadır. Tasarım olarak logo tasarım, ul ve ux tasarım, ambalaj tasarımı, proje tasarımı. Yazılım olarak web tasarım, e ticaret, program, mobil uygulama. Pazarlama ve iletişim konusun da performans pazarlaması, proje pazarlaması, veri toplama analiz, stratejik pazarlama, psikolojik iletişim, sosyolojik iletişim gibi birçok detaylı hizmet sunulmaktadır müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Gerekli hizmetleri büyük ölçüde sağlamaktadır.

 Marka Danışmanlığı Hizmetleri

 Marka danışmanlığı olarak isim, yeni marka yaratma, yeni marka kimliği oluşturma, holding danışmanlığı, tasarım danışmanlığı, marka stratejisi ve yönetimi. Prodüksiyon çerçevesin de ise reklam yazarlığı, tanıtım filmi çekimi, katalog çekimi, ürün çekimi, dron çekimi, sosyal medya prodüksiyonudur. Bu hizmetleri mersin mobil uygulama üzerinden de verebilmektedirler. Ve ayrıca firmaya özgü kendine ait teklifler sunulmaktadır. İşinizi riske atmamak ve profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız medyahors’u tercih etmelisiniz. Mersin sahil yolunda hizmet vermektedir.

 Firmaya İletişim

 Medyahors ekibine ulaşım ve iletişim için sitedesin de bulunan formu doldurarak kısa sürede irtibat kurabilirsiniz. Birçok marka, iş ve reklam konusun da yeteri kadar bilgiyi sizlere profesyonel şekilde sunmaktadırlar. Gerekli telefon numarası, e posta ve isim bilgisini girdikten sonra medyahors ekibine ulaşmanız mümkündür. Birçok saygın markanın ve firmanın güvenini kazanan medyahors ekibi müşteri memnuniyeti için gerekli olan bütün çabayı mersin şubesin de siz değerli müşterilere göstermektedir. Firmanızın güvenini pazar potansiyelini emin ellere medyahors ekibine bırakın. Mersin özel yazılım olarakta hizmetini sürdürmektedir.

Author avatar
Medyahors

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.