Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Pazarlama ve İletişim

Performans Pazarlaması, satış ve/veya fırsat yaratma hedefiyle, arama motoru pazarlaması, yeniden pazarlama ve programlı satınalma teknolojileri kullanılarak oluşturulan pazarlama stratejisidir. Gelişen teknolojiyle beraber tüketiciyle etkileşimi arama motorlarının yanısıra, web sitenizi ziyaret ettikten sonra da sürdürmek, doğru kullanıcıyı doğru pazalama stratejileriyle hedeflemek artık kaçınılmaz hale geldi. Medyahors Performans Pazarlaması ekibimiz, bu karmaşık ve detaylı süreci sizin ihtiyaçlarınıza göre kurgulamak, yönetmek ve takip etmek için stratejiler oluşturmaktadır.

Yeni çıkaracağınız sürüm,ürün veya oluşturacağınız markaya, ihtiyaç duyulan veriyi Google ve Facebook tekniklerimiz ile ölçme değerlendirme ve kişisel verileri koruma çerçevesinde sizlere sağlıyoruz.

Stratejik pazarlamanın görevi, ihtiyaçları keşfetmek, bu ihtiyaçlara uygun olarak markanın hangi ürünü veya hizmeti (değeri) üreteceğini planlamaktır. Bunu sizin yerinize uzman pazarlama ekibimiz ile sizin yerinize yapıyoruz.

Bir tür pazarlama stratejisidir, nöromarketing olarak da bilinir. Bilinçaltına yönelik yapılan pazarlama saldırılarının temel unsurudur, Psikolojik iletişim kullanılarak yerde ki taş bile satılabilir.

Sürü pazarlaması olarak da bilinir, popülerizmin verdiği yöne göre pazarlama stratejisinin şekillendirilmesidir. Bazen de popülerizme yön vermektir. Örnek olarak stres çarkı önceden de vardı ama viral bir pazarlama stratejisi ile popülerizme yön verdi.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.