Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Prodüksiyon

Pazarlama geniş bir alandır. Bu alanda herkes bir şeyleri satabilmek için tanıtım yapma yoluna gider. Reklam yazarlığı pazarlama çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Ürününüzü veya hizmetinizi ikna edici mesajlar ile hedef kitleye ulaştırıyoruz.

Müşterilerinize markanızı veya ürününüzü tanıtım filminiz ile anlatın. Kurumsallığınızı ve akılda kalıcılığınızı arttırın. Medyahors, kurumsal tanıtım filminizin metinlerini yazar, çekimlerini gerçekleştirir ve montajını yapar.

Katalog çekimi, sektör bazlı değişkenlik gösterse de işin aslında ürünü ön planda tutmak ve konsept ile birleştirerek müşterilerinizin akıllarında yer edinmek vardır. Özellikle bazı sektörlerde castli katalog çekimi gerçekleştirerek, hedef kitleyle bağ kurma amaçlanır

Görsel ürünü satmanızdaki en önemli materyaldir. Ürün çekimi ile ürünlerinizi konsept ile rahatça satın. Medyahors, ürünlerin tüm çekimini, stil çalışmasını ve montajını gerçekleştirir

Profesyonel prodüksiyon kadromuz drone çekimi konusunda markanızı farklılaştırır. Teknik yetkinliğe sahip olmak hava çekimi özelinde önemlidir. Gün ışığı kullanımı, hava şartları ve geçişleri profesyonel bir şekilde ayarlayan prodüksiyon ajansımız markanıza yaratıcı ve özelleştirici 4k içerikler üretir.

YouTube ve Instagram mecralarında içerik üretimi için gerekli olan tüm podcast prodüksiyonlarını sizlere sağlıyoruz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.