Dark

Light

Dark

Light

Başa Dön
Temasa Geçin
Mersin
Şimdi Ara: +90 850 840 6717
Şimdi Sorun
hello@medyahors.com
Şimdi Ara: +90 850 840 6717

Yazılım

Web tasarım her gün gelişmekte olan çok kapsamlı bir konudur. Kreatifte vahşiyet ve estetiği birleştiriyoruz. Temel olarak sektörünüze, göz zevkinize, kullanıma, tasarıma, cihazlar ile uyumluluğuna göre şekillenmektedir. Profesyonel web tasarım hizmeti tüm bu ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar. Gelişmekte olan dijitale ayak uydururak sizlere ve müşterilerinize en iyi performansı verebilecek web tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Onlarca sektörden yüzlerce müşteriyle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Siz de işlevsel, kurumsal, %100 seo ve mobil uyumlu bir web tasarım yaptırmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

“Farklı” olduğunu söylemek, standart düşünüp aynıyı uygulamak değildir. O yüzden, “farklı” hissini iş anında yaşatmayı tercih ediyoruz. E-ticaret hizmeti sunduğumuz tüm çözüm ortaklarımızda, %100 müşteri memnuniyeti – %100 iş ahlakı ve samimiyeti tek hedefimiz. Vaatlerden uzak, mazeretlerin gerisine saklanmadan, işe hakkıyla başlamak ve sonlandırmak için buradayız! Ya, siz?

Masaüstü yazılım hizmetleri iş gücünüzü hafifletmek ve verilerinizi güvenli bir biçimde depolamak amacıyla üretilmiş uygulamalardır. Teknik olarak son kullanıcının işletim sisteminde bulunan verileri alarak depolayan sistemler olarak tanımlanabilir. Küçük işletmeler tarafından stokta bulunan malları ve hesap girdilerini yönettikleri sistemleri kapsayabileceği gibi, büyük ölçekli firmaların farklı tiplere ayrılan milyonlarla ifade edilen veri girdilerini sizlere sunar.

Günümüz teknolojisi akıllı telefonlar üzerine kurulur iken vazgeçilmezlerden biri de mobil uygulamalardır. Medyahors son kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunarken Android ve iOS işletim sistemine ait akıllı telefonlar için uygulamalar geliştiriyor. Mobil teknolojiyi yakından takip eden Medyahors firmaların, bireysel kullanıcıların ve kurumların işlerini ve hizmetlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor. Mobil uygulama ile daha geniş bir ağ kitlesine hitap etmek isteyenlere profesyonel uygulamalar hazırlamakta olan Medyahors alanında uzman yazılımcılar ile istediğiniz platforma, istediğiniz projenizi gerçekleştirmekte sizlere yardımcı oluyor.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.